Založ si blog

Zázračné precitnutie ministra Naďa alebo chladnokrvný kalkul?

Po poslancovi Krúpovi, ktorý opustil kľub OĽANO aj s vyjadrením „pochopil som, že v zákulisí OĽANO sa robia špinavé hry“ (trošku neskoro, všakže), zrazu „precitol“ aj Minister obrany Jaroslav Naď, taktiež nominant OĽANO. Ten hovorí o znechutení z politiky, ktoré je také veľké že dokonca zvažuje svoj odchod. Toto nevymyslíš, toto je OĽANO. Práve Igor Matovič za aktívnej účasti svojich bábkových ministrov a hlasovacích automatov v parlamente otrávil celú slovenskú spoločnosť a minister Naď mu veľmi ochotne a aktívne sekundoval svojou aroganciou, vulgárnosťou a primitívnosťou, aj voči vlastným občanov. A dnes, ten istý minister Naď, ktorý demonštrujúcich občanov nazýval opicami a psychopatmi hovorí o tom, že je znechutený z politiky.

Zázračné precitnutie ministra Naďa prišlo až po podpise nákupu zbraní za 1,7 miliardy

Mimoriadne zaujímavé je, že znechutenie a precitnutie ministra Naďa ako člena vlády, ktorá ma 90% nedôveru občanov prišlo až po podpise zmluvičky na nákup zbraní za 1,7 miliardy. V čase zdražovania energií, neustále rastúcej inflácie, nárastu cien potravín a ohrozovania mnohých Slovákov chudobou. Z viacerých strán sa pritom na Jaroslava Naďa syspala kritika, že tento nákup je nevýhodný a netransparentný, to ho, ale očividne neznechutilo. Gratulujem pán minister, vskutku veľkolepý odchod. Za tie peniaze sa mohlo napríklad:

  • zvýšiť plat všetkých učiteľov o 10% na 10 rokov
  • dať 1212 eur každému dôchodcovi
  • mať obedy zadarmo pre všetky deti v školách a škôlkach na 11 rokov

Nie pán minister, nie je to znechutenie, ale chladnokrvný a zbabelý kalkul bezcharakterného človeka.

Rozprávate o mafii no jediná a skutočná mafia ste práve Vy!

08.09.2022

Z rozhovoru s bývalým elitným snajperom Kaľavským o špinavých praktikách Matoviča, Lipšica, Mikulca a Hamrana doslova mrazí. Ve´ď posúďte sami, viac nájdete vo videu:

Namiesto riešenia problémov Slovákov sa vláda háda alebo dovolenkuje

15.08.2022

Toto nevymyslíš, toto je jasný obraz vládnutia koalície. Slováci pociťujú historické zdražovanie, čaká nás mimoriadne ťažká jeseň a zima kvôli nedostatku energií, hrozí zdraženie energie a plynu o viac ako sto percent. Namiesto tvrdého makania, aby ľuďom pomohli, si buď veselo chodia po dovolenkách alebo sa hádajú. Riešenie je preto jasné a jediné možné – [...]

Matovič sa rád oháňa miliardami, ale peňaženky Slovákov hovoria niečo iné

27.06.2022

Igor Matovič sa veľmi rád oháňa miliardami a pomocou občanom tejto krajiny. Keď si ľudia otvoria peňaženky, sami, žiaľ, najlepšie uvidia ako táto vláda NEpomohla vlastným občanom. V diskusiu som to otvorene Matovičovi povedal, akej pomoci sa ľudia dočkali za desať mesiacov od najväčšieho zdražovania za 22 rokov. Nech počítam, ako počítam vyšlo mi to to pre úzku [...]

partika

Výsluch exšéfa PPA obžalovaného v kauze Dobytkár trval tri pojednávacie dni

27.09.2022 16:34

Proces má pokračovať vo štvrtok výsluchom obžalovaného podnikateľa Petra Kubu.

Catching-up Regions

Projekt na pomoc menej rozvinutým regiónom pokračuje

27.09.2022 16:14

V iniciatíve sú zapojené tri kraje - Prešovský, Košický a Banskobystrický. Okrem iného pomôžu pri zabezpečovaní kanalizácie v obciach Sninského okresu.

čisté hory 2022

Cez víkend čistili dobrovoľníci celé Slovensko

27.09.2022 16:13

Do akcie, o ktorú bol veľký záujem, sa zapojili malí aj veľkí.

bratia talianska

Konečné výsledky volieb v Taliansku potvrdili jasnú väčšinu pre pravicu

27.09.2022 15:49

Krajne pravicová strana Bratia Talianska získala predčasných parlamentných voľbách 26 percent hlasov voličov.