Zázračné precitnutie ministra Naďa alebo chladnokrvný kalkul?

Po poslancovi Krúpovi, ktorý opustil kľub OĽANO aj s vyjadrením „pochopil som, že v zákulisí OĽANO sa robia špinavé hry“ (trošku neskoro, všakže), zrazu „precitol“ aj Minister obrany Jaroslav Naď, taktiež nominant OĽANO. Ten hovorí o znechutení z politiky, ktoré je také veľké že dokonca zvažuje svoj odchod. Toto nevymyslíš, toto je OĽANO. Práve Igor Matovič za aktívnej účasti svojich bábkových ministrov a hlasovacích automatov v parlamente otrávil celú slovenskú spoločnosť a minister Naď mu veľmi ochotne a aktívne sekundoval svojou aroganciou, vulgárnosťou a primitívnosťou, aj voči vlastným občanov. A dnes, ten istý minister Naď, ktorý demonštrujúcich občanov nazýval opicami a psychopatmi hovorí o tom, že je znechutený z politiky.

Zázračné precitnutie ministra Naďa prišlo až po podpise nákupu zbraní za 1,7 miliardy

Mimoriadne zaujímavé je, že znechutenie a precitnutie ministra Naďa ako člena vlády, ktorá ma 90% nedôveru občanov prišlo až po podpise zmluvičky na nákup zbraní za 1,7 miliardy. V čase zdražovania energií, neustále rastúcej inflácie, nárastu cien potravín a ohrozovania mnohých Slovákov chudobou. Z viacerých strán sa pritom na Jaroslava Naďa syspala kritika, že tento nákup je nevýhodný a netransparentný, to ho, ale očividne neznechutilo. Gratulujem pán minister, vskutku veľkolepý odchod. Za tie peniaze sa mohlo napríklad:

  • zvýšiť plat všetkých učiteľov o 10% na 10 rokov
  • dať 1212 eur každému dôchodcovi
  • mať obedy zadarmo pre všetky deti v školách a škôlkach na 11 rokov

Nie pán minister, nie je to znechutenie, ale chladnokrvný a zbabelý kalkul bezcharakterného človeka.

Hluché, nemé a slepé liberálne médiá

03.12.2024

Hyperkorektnosť je choroba nášho sveta. Keď som v Sobotných dialógoch označil dosluhujúceho amerického prezidenta za starého pána, ktorý iba z mahagónového kresla v Amerike tisíce kilometrov od vojnového konfliktu posiela 18-ročné deti na front, schytal som od našich hyperkorektných liberálnych médií vlnu hejtu. Ich hyperkorektnosť je samoúčelná a jednostranná. Škodí [...]

Covidová amnestia pre ľudí

08.11.2024

Riadene pandémie pod taktovkou predchádzajúcej vlády Matoviča a Hegera sprevádzal chaos a šikana voči občanom. Som rád, že ľudia na Slovensko dostanú čiastočnú kompenzáciu prostredníctvom covidovej amnestie. Viac sa dozviete vo videu:

Prokurátor obžaloval „Čurillovcov“. Závažná kauza bývalej vlády je len krok od toho, aby sa dostala pred súd

17.07.2024

Prokurátor Krajskej prokuratúry podal obžalobu na sedem osôb, známych ako Čurillovci, za zneužitie právomocí verejného činiteľa. Takzvaní elitní vyšetrovatelia NAKA sa podľa legálne získaných nahrávok napríklad dohadovali na podpálení auta Diany Santusovej. Viac infomácií nájdete vo videu:

Taliansko, Benátky, sucho

Boli ste v Taliansku? Česi vyradili takýchto ľudí na 28 dní z darovania krvi

20.08.2025 22:41

Česi budú po návrate z Talianska kvôli vyššiemu výskytu západonílskej horúčky na 28 dní vyradení z darovania krvi.

Afganistan / Taliban /

Lítium, meď, železo. Čína chce v Afganistane ťažiť nerasty

20.08.2025 22:25

Čína má záujem o prieskum a ťažbu nerastných surovín v Afganistane a chce, aby sa krajina oficiálne pripojila k jej iniciatíve Nová Hodvábná cesta.

štvorkolka, nehoda

Desaťročné dievča neprežilo pád zo štvorkolky pri obci Dolná Streda

20.08.2025 20:42

Podľa prvotných informácií sa malo dieťa viezť na ,bugine‘ spolu so 42-ročným mužom.

NRSR 37. schôdza mimoriadna parlament

Prieskum AKO: PS pred Smerom a Hlasom. SaS sa derie hore, opozícia na vládnutie potrebuje Matoviča

20.08.2025 19:16

Do parlamentu by sa podľa prieskumu AKO dostalo 7 strán, ďalšie tri nie sú ďaleko od piatich percent.

Matúš Šutaj Eštok

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 722060x
Priemerná čítanosť článkov: 10029x

Autor blogu

Kategórie