Založ si blog

Igor Matovič, podajte demisiu, každý deň vášho vládnutia ohrozuje životy občanov

Strach beznádej a zúfalstvo po vystúpení prezidentky Zuzany Čaputovej a odborníkov

Z  tlačovej konferencie prezidentky Zuzany Čaputovej na ktorú pozvala odborníkov išiel strach, beznádej a zúfalosť. Pani prezidentka a odborníci totiž na rovinu pomenovali situáciu v akej sa Slovensko, žiaľ, nachádza. Prezidentka vyzvala, aby sa venovala pozornosť osvedčeným riešeniam a menej experimentom a vyzývala na počúvanie vedcov a odborníkov.  Matematik Richard Kollár hovoril o „dátovom pekle“, o chýbajúcich extrémne dôležitých údajoch a dátach. Niekoľko smutných a dlhých minút ich aj menoval.

Premiér Matovič neustále preukazuje svoju neschopnosť vládnuť

Premiér Matovič denno denne preukazuje, že nie je schopný zvládnuť  vládnutie a ťažkú krízu v ktorej sa Slovensko nachádza. Veľké zúfalstvo je cítiť aj so samotnej vládnej koalície. Namiesto riešení a sústredenia sa na dôležité veci sme svedkami chaosu, bordelu a nezvládnutého manažovania kľúčových oblastí. Dôsledky sú doslova tragické a mnohí občania, na to, žiaľ, doplatili svojimi životmi. Zodpovednosť za smrť 4000 ľudí otvorene priznal samotný premiér Igor Matovič. Predstavitelia vlády mnohokrát netušia o vlastných pravidlách, opatreniach  a nariadeniach a menia ich z hodiny na hodinu. Ako sa v tom chaose majú v tejto ťažkej situácii vyznať samotní občania?

Neschopnosť vlády premiéra Matoviča nás dostalo na prvé miesto na svete v počte úmrtí na Covid na milión obyvateľov

Tejto vláde nedôverujú občania, mnohí odborníci a čo je najhoršie, nedôverujú si ani oni sami. Namiesto jasných a zrozumiteľných riešení, poskytovania ekonomickej pomoci a krízovému riadeniu sme svedkami  denno denných hádok, osočovania, hádania sa, papalášizmu.

Namiesto pokoja, rozvahy a dodania pocitu istoty premiér bez problémov uráža svojich občanov, odborníkov, vedcov, kolegov, prezidentku. Zúfalstvo v riadení, chýbajúce dáta, nedostatok odborníkov, porušovanie vlastných pravidiel,  nepočúvanie názorov odborníkov, nezmyselná obsesia na „atómovej zbrani“ – plošnému testovaniu, ktorá doslova vybuchla niekoľkokrát premiérovi priamo pred očami. Toto všetko dostalo Slovensko na prvé miesto na svete v počte úmrtí na Covid na milión obyvateľov. 

Igor Matovič, podajte demisiu, každý deň vášho vládnutia ohrozuje životy občanov

Pán Matovič zodpovednosť za vedenie krajiny ste nezvládli. Treba si to otvorene priznať, zahodiť ješitnosť, ego a zachovať sa ako chlap. Tu ide doslova a do písmena o životy občanov. A obávam sa, že každý deň, ktorý strávite navyše na poste premiéra a na čele tejto vlády bude životy občanov doslova ohrozovať. Krízová situácia si vyžaduje krízové riešenia. Odstúpte, podajte demisiu pani prezidentke a tá nech vymenuje do predčasných volieb úradnícku vládu odborníkov. Pán Matovič, teraz je čas ukázať, že to so Slovenskom myslíte naozaj dobre.

Referendum o predčasných voľbách je sebaobranou pred Igorom Matovičom a jeho vládou

24.02.2021

Igor Matovič zlyhal nielen ako premiér, ale aj ako človek, chlap a čo je najhoršie, odmieta za to prevziať zodpovednosť. Táto vláda chaosu musí skončiť, predčasné voľby sú zúfalo, naozaj zúfalo potrebné. Každý jeden deň navyše vládnutia Igora Matoviča je obrovským rizikom a doslova sú ohrozované životy občanov Slovenska. A jasnými slovami [...]

Už naozaj stačilo pán premiér, jediným riešením sú predčasné voľby

06.02.2021

Ak by sme chceli vymenovať všetky prešľapy Igora Matoviča a jeho vlády, zabralo by to celé hodiny. Je neuveriteľné, koľko toho stihli spackať, za takú krátku dobu ich vládnutia. V nasledujúcich riadkoch sa môžete pozrieť na hlavné zlyhania premiéra Igora Matovič a jeho vlády. Absolútne nezvládnutie pandémie koronavírusu – Môžete mi pripisovať [...]

Trestné oznámenia na premiéra Igora Matoviča a ďalších členov vlády

06.01.2021

Situácia na Slovensku je extrémne zlá. Tisíce ľudí sú denno denne nakazených a mnohí zomierajú. Nemocnice a zdravotníci sú na pokraji kolapsu, krízový štát nezasadá. Lekár Peter Visolajský, ktorý bol počas prvej vlny členom permanentného krízového štábu a je aj pravidelným účastníkom Ústredného krízového štábu uviedol, že sa na [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 07:28

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.

Matúš Šutaj Eštok

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 275174x
Priemerná čítanosť článkov: 34397x

Autor blogu

Kategórie