Sulík je stelesnenie arogancie, všetkým sa nám smeje do tváre

Richard Sulík sa nám arogantne smeje do tváre a stráca akékoľvek zábrany. Utajený ranč v Austrálii, dcéra v štátnej delegácii za štátne peniaze a biznis pre jej zamestnávateľa. Dnes je len jeden človek, ktorý môže túto bezočivosť zastaviť.

Viac sa dozviete vo videu:  

Hluché, nemé a slepé liberálne médiá

03.12.2024

Hyperkorektnosť je choroba nášho sveta. Keď som v Sobotných dialógoch označil dosluhujúceho amerického prezidenta za starého pána, ktorý iba z mahagónového kresla v Amerike tisíce kilometrov od vojnového konfliktu posiela 18-ročné deti na front, schytal som od našich hyperkorektných liberálnych médií vlnu hejtu. Ich hyperkorektnosť je samoúčelná a jednostranná. Škodí [...]

Covidová amnestia pre ľudí

08.11.2024

Riadene pandémie pod taktovkou predchádzajúcej vlády Matoviča a Hegera sprevádzal chaos a šikana voči občanom. Som rád, že ľudia na Slovensko dostanú čiastočnú kompenzáciu prostredníctvom covidovej amnestie. Viac sa dozviete vo videu:

Prokurátor obžaloval „Čurillovcov“. Závažná kauza bývalej vlády je len krok od toho, aby sa dostala pred súd

17.07.2024

Prokurátor Krajskej prokuratúry podal obžalobu na sedem osôb, známych ako Čurillovci, za zneužitie právomocí verejného činiteľa. Takzvaní elitní vyšetrovatelia NAKA sa podľa legálne získaných nahrávok napríklad dohadovali na podpálení auta Diany Santusovej. Viac infomácií nájdete vo videu:

horúčavy, leto, kalifornia

Leto 2026 môže odštartovať veľký klimatický zlom. El Niño udrie v plnej sile: Varovanie aj pre Slovensko

16.05.2026 17:30

Leto 2026 môže byť v Európe horúce, suchšie a plné výkyvov.

veľryba timmy keporkak

Smutný koniec veľryby Timmyho: More vyplavilo telo zvieraťa, ktoré sa snažili zachrániť

16.05.2026 17:08

Predtým niekoľkokrát uviazol na plytčine Baltského mora pri nemeckom pobreží.

Dobšinská ľadová jaskyňa

VIDEO: Dobšinská ľadová jaskyňa je opäť otvorená, na štyri mesiace

16.05.2026 16:38

Dobšinskú ľadovú jaskyňu v Slovenskom raji a Demänovskú ľadovú jaskyňu na Liptove po sezónnej uzávere sprístupnili verejnosti.

Matúš Šutaj Eštok

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 735468x
Priemerná čítanosť článkov: 10215x

Autor blogu

Kategórie